Hotel Exe Suites Reforma is een hotel dat de lat hoog legt voor veeleisende mensen en voor wie een kamer in zomaar een hotel niet goed genoeg is. Onze gasten willen voor zichzelf en voor hun gezelschap of gezin het allerbeste. Hotel Exe Suites Reforma is een exclusief hotel in de meest exclusieve wijk van Mexico-Stad, in het hartje van de Zona Rosa, dat over alle luxe beschikt dat een hotel van deze categorie maar kan bieden: ruime suites, grote tweepersoonsbedden, luxe badkamers, een fitnesscentrum, Business Centre en alle technische snufjes die daar bij horen.
Het hotel heeft in 2008 zijn deuren geopend en heeft een jeugdige, moderne, minimalistische, prettige en kosmopolitische uitstraling. Dankzij onze glazen voorgevel baadt het hele hotel in het daglicht. Het design, met een sfeer als een woonzolder, versterkt dit gevoel van verlichting.
Een van de meest gewaardeerde onderdelen van het hotel is ons Business Centre dat op de bovenverdieping in een lounge met uitzicht rondom is gevestigd. De suites zijn voorzien van allerlei exclusieve voorzieningen, zoals thee- en koffiezetapparaten, dvd-spelers, breedband Wi-Fi en een strijkijzer.
Zona Rosa is het financiële en zakelijke zenuwcentrum van het land en het hotel is omgeven door de hoofdkantoren van de belangrijkste banken en bedrijven, galerieën, antiekwinkels, boetiekjes en de beste restaurants en uitgaansgelegenheden. De Zona Rosa is tenslotte de smeltkroes van zakenlieden, fijnproevers, shoppers, nachtbrakers, vreemdelingen, antiekhandelaren en de bon vivants die van la vie en rose willen genieten.
Hotel Exe Suites Reforma Hotel is omgeven door de hoofdkantoren van de belangrijkste banken en ambassades. We liggen op een steenworp afstand van de Aandelenbeurs van Mexico en het hoofdkwartier van het Ministerie van Justitie, het Monument voor de Onafhankelijkheid en het Insurgentes. Op loopafstand van het hotel zijn bezienswaardigheden als het Nationaal Auditorium, het indrukwekkende Museum voor Antropologie en het beroemde Chapultepec Park.
Vanaf de metrostations Insurgentes of Revolución zijn alle bezienswaardigheden in Mexico makkelijk te bereiken: het Coyoacán gebied, de Zócalo, Tacuba straat, het Alameda, de mariachis op het Garibaldiplein, het Museum voor Schone Kunsten, de Universiteit, de basiliek van Guadalupe, het Xochimilco, de kinderhoofdjes van San Ángel en al die 1001 verrassingen die deze stad in zijn vele hoekjes verstopt heeft.