exclusieve voordelen
Exe Suites 33
Madrid
Nabijheid, comfort en gemak in het hart van Madrid
Als je het soort persoon die niet wil om iets te missen... als je van dat recht in het midden van de drukte, wetende wat er gaande is... als je wilt om het meeste uit Madrid knijpen... het Exe Suites 33 is uw beste weddenschap in het centrum van de hoofdstad van Spanje. Het hotel ligt in de buurt van alles, midden in het hart van Madrid, maar biedt u ook het grootste comfort in een rustige, aangename sfeer.
Het Exe Suites 33 is gevestigd in een klassiek, Madrid-stijl gebouw uit het bewind van Isabel II en de jaren van General Prim? s Glorious Revolution.
Deze accommodatie heeft zeer weinig kamers, die ons in staat stelt om onze gasten te voorzien van individuele aandacht. Er is gratis WiFi in het hele hotel, evenals parkeerplaatsen (betalend) voor onze gasten.
Er is geen restaurant in het hotel, maar onze medewerkers zullen blij zijn om de beste eetgelegenheden raden in de zone, afhankelijk van het soort voedsel dat je zin hebt.
Aantal kamers:
33 kamers.Inchecken vanaf:
15 uur.Uitchecken voor:
12:00.Huisdieren:
Geen huisdieren toegestaan in het hotel.Parkeren:
Privéparkeerplaats op 100 meter, met beperkte plaatsen en onder voorbehoud van beschikbaarheid, voor €23/dag, met een maximale hoogte van 1,90 m.Groepen:
Reserveringen van 3 of meer kamers kunnen onderhevig zijn aan speciale betalingsvoorwaarden en toeslagen.
Faciliteiten
Diensten
Ligging en contact
- LEGANITOS 33 Madrid
28013 Spanje -
(+34) 917583850